6 грудня – цей день в історії рекрутації

6 грудня 2018 Дмитро вперше їхав на заробітки поїздом Хмельницький-Перемишль. Його друг Андрій порекомендував йому саме такий спосіб перетину кордону. За словами Андрія це дуже швидко і зручно в порівнянні з перетином кордону автобусом. Наприклад, немає черг на кордоні. Проте Андрій не знав, що у його друга Дмитра “плоха карма”. І вперше поїзд затримали на кордоні на кілька годин, тому що польські прикордонники знайшли у сумці одного з подорожуючих декілька блоків цигарок, про які чоловік лукаво змовчав.

Цього ж дня 2019 року на пункті пропуску Шегині-Медика, Сашко, котрий їхав на роботу на автомобільний завод у Валбжих, ледь не вдавився бутербродами з ковбасою, які намагався швидко доїсти, бо Володя, котрий сидів поряд, сказав йому що будь-яке м’ясо на польському кордоні викидають. “Я на ці осьдо очі бачив таке, коли їхав прошлого разу“, – повідомив співрозмовника Володя.

6 грудня 2017 Агнєшка з Чеховіце-Дєдіце вперше пішла на побачення з українцем і в неї виник дисонанс. Агнєшка ніяк не могла зрозуміти чому лікар за освітою Михайло працює різноробочим на заводі. Агнєшка ще була занадто молода і наївна і ні разу не їздила на пакування тюльпанів в Голандію зі своїм дипломом кєрунку “Адміністрація та управління персоналом“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *