16 грудня – цей день в історії рекрутації

16 грудня 2019 рекрутер Андрій з Познані нічого не хотів робити і просто дивився на нові пропозиції відпочинку на морі на букінг.ком, мріючи щоб якнайшвидше настали вихідні. Він знав, що в цю суботу точно поїде туди, куди обере, але йому всерівно не хотілося нічого робити. В цей момент до нього подзвонив незнайомий номер і виявилось, що 4 людини які були вже в Познані на вокзалі хотіли на вакансію на завод побутової техніки. Як би Андрій не мріяв про море і вихідні, дзвінок швидко повернув його до буденних реалій життя рекрутера.

16 грудня 2017 рекрутер Аліна з Жешува збиралася переїхати в Варшаву і взяла урлоп, щоб поїхати на співбесіду щодо роботи рекрутером у одній із місцевих агенцій. Вона думала отримати там навіть не обов’язково високооплачувану роботу на початок, будь-що аби “зачепитися” у столиці. В результаті зачепилася вона за проволку біля паркану свого будинку в Жешуві, коли повернулася після поїздки і розірвала штани.

16 грудня Віталій з Мелітополя теж вперше приїхав на роботу у Польщі щоб “зачепитися” тут, в результаті зачепився штанами за ескалатор в торговому центрі “Вроцлавія”, куди зайшов поки дві години чекав поїзд до Легніци, де мав працювати на автомобільному заводі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *