15 грудня – цей день в історії рекрутації

15 грудня 2017 Андрій так довго шукав потрібну йому зупинку біля вокзалу Варшава Центральна, що не витримав, поїхав на знайому йому Варшаву Заходню і звідти поїхав в Україну. Тобто пішов шляхом найменшого опору.

15 грудня 2018 Володимир з Ківерського району Волинської області поселився у робітничому хостелі в Тихах і зрозумів, що не всі українці такі чудові як пишуть про них у своїх творах класики української літератури. І трохи не такі як розповідає про них телеканал “Культура”. На власні очі Володимир бачив часті п’янки, на власні вуха слухав матюки і часто чув речі у стилі “нам всє далжни”. Пропрацювавши місяць, Володимир звільнився і поїхав додому.

15 грудня 2021 до рекрутера Альони з Торуні зателефонував чоловік, детально розповів про умови вакансії, яку він знайшов на фейсбуку, повідомив що в нього карта сталого побуту і він зможе приїхати 17 травня, після вихідних. Під час розмови чоловік скинув на вайбер Альони скан паспорту “без пальців” та скан своєї карти побуту. Вкінці розмови чоловік сказав, що в разі потреби буде на зв’язку і як доїде у понеділок, то обов’язково дасть знати, побажав гарного дня і поклав трубку. Альона аху**а.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *