Кава bulletproof і рекрутація – перевіряємо на собі

Як відомо, рекрутація це сфера, в якій постійно потрібно бути в контакті з людьми, активно відповідати на дзвінки і повідомлення, обробляти велику кількість інформації і ще багато іншого. Одним словом – потрібно багато енергії. Багато рекрутерів як один зі способів енергетичного бусту використовують каву. Проте в інфопросторі є багато інформації про те, що є диво-кава, яка в рази збільшує ефект бадьорості, діє більш м’яко, але при цьому її енергія є більш “чистою” і діє вона протягом кількох годин. Це кава bulletproof, що в перекладі з англійської – “куленепробивна”. Команда rekrutera.com вирішила поділитися власними враженнями щодо цього напою і протягом тижня ми тестуватимемо ефекти, а потім доповнимо цю статтю своїми враженнями.

Булетпруфф стала дуже популярною в США, зокрема серед IT-спеціалістів із силіконової долини Каліфорнії. Зараз цей вид кави можна замовити у більшості відомих мереж кав’ярень як в Польщі, так і в Україні. Можна також каву приготувати самому, але про рецепт дещо пізніше. Спочатку трішки про історію кави і що ж в ній такого особливого.

У далекому 2004 році американець Дейв Еспрі, який був у пошуку свого місця в житті відвідав Тибет. Як розповідає чоловік про ті часи, він відчував себе паскудно в той період життя. Тибет теж дався йому нелегко, особливо один із підйомів на вершину. Все змінило горнятко чаю, яким пригостила чоловіка місцева мешканка. Чай дав чоловіку настільки багато сили і енергії, що чоловік після повернення додому декілька років намагався приготувати схожий напій, але вже на основі кави. І йому це неабияк вдалося.

Кава булетпруфф:

  • 200 мл чорної кави
  • 1-2 столових ложки кокосового масла
  • 1-2 столових ложки вершкового масла

Всі інгредієнти необхідно добре збити у блендері.

Основний ефект каві надає кокосова олія. Кокосова олія має в складі корисну форму жирів (MCFA), зокрема лауринову кислоту ~ 50%; міристинову кислоту ~ 20% та інші. Кокосову олію сам Дейв назвав “октановим паливом для мозку”.

Справа в тому, що тригліцериди середнього ланцюга потрапляють одразу в печінку, активують організм і пришвидшують його перехід у стан кетозу, коли він живиться не вуглеводами, а жирами. Це буквально в рази підсилює розумові здібності та енергетичний рівень в конкретний проміжок часу. Лауринова кислота також активно бориться з вірусами та бактеріями.

“Куленепробивна кава” здатна замінити один прийом їжі. Вона містить лише жири, без білків і вуглеводів. Дуже багато позитивних відгуків про цю каву від людей, які завдяки її прийому відчутно схудли.

Рекомендується замінити прийомом такої кави один прийом їжі – сніданок або обід.

Кава має ніжний смак, який схожий на латте. Не має гіркуватого присмаку і смачно і легко п’ється. Про ефект від булетпруфф кави – трохи згодом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *