Зміни дорожніх правил, що набувають чинності в Польщі з 1 червня

Зміни дорожніх правил, що набувають чинності в Польщі з 1 червня
Головна Сторінка » Blog » Зміни дорожніх правил, що набувають чинності в Польщі з 1 червня

З 1 червня 2021 року будуть змінені правила дорожнього руху, для водіїв і пішоходів. Нові правила в цій сфері спрямовані на підвищення безпеки пішоходів, які перетинають дорогу, окреслюють допустимі швидкості руху транспортних засобів, а також введення нової мінімальної відстані від транспортного засобу спереду при русі по автомагістралі або автостраді.

Пріоритет пішоходів в межах пішохідного переходу: пішоходи також будуть зобов’язані проявляти надзвичайну обережність при вході на дорогу або перехід на колії, а також за певними винятками, використовуючи пішохідний перехід. Пішоходи, які знаходяться на пішохідному переході, а також входять на них, отримують пріоритет над транспортним засобом, за винятком трамвая.

Використання телефону на пішохідному переході: пішоходам буде заборонено користуватися своїм телефоном або іншим електронним пристроєм при вході на дорогу або переході дороги, в тому числі через пішохідний перехід або колію.

Зміни в наданні пріоритету пішоходам на пішохідному переході: водій транспортного засобу, що наближається до пішохідного переходу, повинен знизити швидкість, щоб не наражати на небезпеку пішохода на цьому переході і надати пріоритет пішоходу, який є на цьому переході або входить на цей перехід. До цієї пори водій був зобов’язаний пропустити пішохода тоді коли він вже почав переходити дорогу, тепер обов’язок стосується і щодо тих, які тільки збираються перейти.

Введення мінімальної відстані між транспортними засобами, що їдуть по автомагістралі або автостраді: водій транспортного засобу під час подорожі по автомагістралі і автостраді повинен дотримуватися мінімальної відстані між транспортним засобом, за кермом якого він є, і транспортним засобом перед ним в одній смузі. Ця відстань, виражена в метрах, визначається як не менше половини від кількості, що визначає швидкість транспортного засобу, в якому рухається водій, виражена в кілометрах на годину. Це положення не застосовуватиметься під час обгонних маневрів.

Врегулювання обмежень швидкості руху транспортних засобів у забудованих районах незалежно від часу: допустима швидкість транспортного засобу на забудованих ділянках буде 50 км/год цілодобово. Винятком стане житловий масив, де допустима швидкість транспортного засобу і надалі буде 20 км/год.

Пам’ятаймо, що незнання правил не звільняє нас від необхідності їх дотримуватися, тому варто приділити час, щоб уважно прочитати всі зміни.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap