Затримані члени групи які з України до Польщі контрабандно доставляли тютюнові вироби через річку Буг

Затримані члени групи які з України до Польщі контрабандно доставляли тютюнові вироби через річку Буг
Головна Сторінка » Blog » Затримані члени групи які з України до Польщі контрабандно доставляли тютюнові вироби через річку Буг

Співробітники Надбужанського відділу прикордонної служби Польщі під наглядом Люблінського відділення з питань організованої злочинності та корупції Національної прокуратури затримали п’ятьох громадян Польщі, членів міжнародної організованої злочинної групи, яка контрабандно перевозила тютюнові вироби з України до Польщі та західноєвропейських країн повідомляє сайт прикордонної служби Польщі.

Зібрані у справі матеріали дозволили прокурору пред’явити затриманим обвинувачення в участі у організованій злочинній групі та контрабанді сигарет без польських марок акцизного податку.

Група діяла з червня 2013 року по грудень 2018 року в Люблінському воєводстві Польщі та в Україні. Члени групи з України до Польщі контрабандно вивозили акцизні товари через річку Буг. Потім після накопичення відповідних кількостей, упаковували в транспортні засоби та відправляли в різні місця країни та за кордон.

Двох затриманих суд тимчасово заарештував на три місяці. По відношенню до інших застосовано запобіжні заходи у вигляді застави.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap