Закінчився суд над польським роботодавцем, в якого українка втратила на роботі руку

Закінчився суд над польським роботодавцем, в якого українка втратила на роботі руку
Головна Сторінка » Blog » Закінчився суд над польським роботодавцем, в якого українка втратила на роботі руку

Історія з нещасним випадком відбулася ще в 2017, але вирок познанського суду почули в червні 2021. Молода українка та її чоловік приїхали працювати до Польщі. Альона знайшла роботу в пральні під Познанню. Саме там її руку затягнуло у вальцювальну прасувальну машину, де рука жінки пробула 40 хвилин, після чого лікарі прийняли рішення про ампутацію, повідомляє bankier.pl

Суд засудив роботодавця до 10 місяців позбавлення волі з умовно призупиненням її виконання терміном на 3 роки, а також присудив роботодавцю виплатити жінці компенсацію у розмірі 40 тис. злотих.

Роботодавця покарали за недотримання умов кодексу праці, а саме – умови роботи, що наражають на небезпеку і можуть спричинити на роботі смерть, серйозну загрозу здоров’ю або призвести до каліцтва.

Суд повідомив, що причиною нещасного випадку могло бути, зокрема те, що працівникам наголошувалось на тому, що прасований одяг має бути без вузлів, тому вони намагалися розправити його перед прасуванням. На прасувальній машині не було жодної заслонки, яка могла б хоча б частково вберегти від попадання туди руки чи бажання розправити вузлі на тканині. Також причиною могло бути невідповідне навчання нового працівника перед розпочинанням роботи на новому робочому місці та неповідомлення йому про існуючі загрози.

Покалічена жінка зі сльозами на очах подякувала лікарям, мед-персоналу, реабілітантам та всім, завдяки кому їй вдалося отримати протез руки, а також зазначила, що рада що судовий процес завершився.

 

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap