ЄС починає відкривати кордони для іноземців з 1 липня

ЄС починає відкривати кордони для іноземців з 1 липня
Головна Сторінка » Blog » ЄС починає відкривати кордони для іноземців з 1 липня

Про поступове відкриття кордонів оголосила єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоганссон, повідомляє Європейська Правда. Обмеження знімуть для громадян тих країн, де ситуація щодо ковід краща або схожа як у ЄС.

Список країн, громадянам яких дозволять в’їзд погодять країни-члени ЄС. При створенні списку буде братися до уваги не лише епідеміологічна ситуація в країні, а й загальні тенденції поширення коронавірусу в конкретній країні, кількість хворих на 100 тисяч населення, система моніторингу та тестування в країні тощо.

Також буде братися до уваги принцип взаємності відкриття кордонів. Якщо у країні, внесеній до списку ситуація із захворюваністю зросте, її можуть знову прибрати зі списку. Також можуть заборонити в’їзд окремим громадянам, які на думку відповідальних осіб можуть становити загрозу.

Чи буде Україна в цьому “зеленому” списку поки-що невідомо. Все залежатиме, зокрема, від ситуації із захворюванністю в Україні та інших чинників.

З 15 червня Єврокомісія закликає також зняти внутрішній контроль між країнами-членами ЄС, але таке рішення кожна країна прийматиме самостійно.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap