Як замість Вроцлава не потрапити у Влоцлавек

Фото: Вікіпедія

Головна Сторінка » Blog » Як замість Вроцлава не потрапити у Влоцлавек

Рекрутер Сніжана стояла у Варшаві і чекала поки за нею приїдуть і завезуть у Влоцлавек. Стояв у Варшаві і Палац Культури, гордо поглядаючи на туристів, що проходили повз. Стояв також у Андрія припаркований на паркінгу автомобіль, який він нещодавно купив, хоча це останнє зовсім не стосується історії.

У Влоцлавек Сніжана їхала на зустріч із роботодавцем, як представник своєї агенції, щоб презентувати нових працівників, дізнатися більше про те, як виглядає робочий процес, вирішити інші питання і формальності, пов’язані з іноземними працівниками.

Проте на Сніжану у незнайомому містечку чекало як мінімум три несподіванки.

Спочатку вона дізналася, що тут їй доведеться заночувати, адже наступного дня з самого ранку потрібно почати вирішувати нагальні питання. Це не входило у плани Сніжани, але вона з гумором віднеслася до даної ситуації, хоча і не приховувала певного незадоволення.

Другим сюрпризом виявилось те, що містечко досить красиве і по-своєму цікаве. “Звісно, не Варшава, але свій шарм тут однозначно є”, – подумала Сніжана, гуляючи вечером набережною Влоцлавка.

Сніжана взагалі часто дивилась на Польщу через призму столичного мешканця, тому інші міста, окрім Варшави вважала не зовсім відповідними місцями, де можна реалізувати себе.

І третім, найнеприємнішим сюрпризом у Влоцлавку виявилась відсутність поблизу місць, де можна купити каву о 6:30 ранку. Перед важким робочим днем потрібно було трохи зарядитись енергією і “прокинутись”, але, нажаль, Влоцлавек виявився жорстоким місцем для поціновувачів вранішньої кави та і взагалі до багатьох активних людей, які рано розпочинають день.

Повертаючись додому у Варшаву, Сніжана розглядала на своєму iPhone мапу Польщі і виявилось, що із подібними назвами окрім Вроцлава і Влоцлавка у Польщі ще є Іновроцлав. “Хоч би туди не потрапити,- подумала вголос Сніжана і налякала жіночку, яка сиділа поряд з нею у потягу, – або принаймні щоб в Іновроцлаві була вранішня кава, якщо я колись туди не дай Боже потраплю”.

Маєш свої цікаві рекрутерські історії? Надсилай нам на info@rekrutera.com і ми обов’язково допоможемо поділитися тобі власним досвідом з колегами рекрутерами і не тільки.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap