В Польщі можна перевірити усіх вакцинованих, в одному додатку

В Польщі можна перевірити усіх вакцинованих, в одному додатку
Головна Сторінка » Blog » В Польщі можна перевірити усіх вакцинованих, в одному додатку

«zaszczepieni» – безкоштовний додаток, який дозволяє підтвердити, що хтось щеплений від COVID-19. Так підтверджується вакцинація в Польщі.

Кожен, хто отримає другу дозу вакцини, зможе завантажити QR-код в Онлайн кабінеті пацієнта і в додатку mObywatel, в якому буде записуватися інформація про щеплення. Код матиме термін дії.

Також можна попросити пункт вакцинації роздрукувати QR-код.

Як працює додаток “Вакцинований”?

Наразі QR-код може стати в нагоді при в’їзді до Польщі – від 28 грудня 2020 року люди, які були щеплені від COVID-19, не перебувають на карантині згідно польських законів. (Це не поширюється на всі країни світу).

Мобільний додаток «Вакцинований» дозволяє підтвердити, що той, хто показує нам QR-код, насправді вакцинований. Додаток перевіряє дійсність та правильність QR-коду вакцинованої особи. Він також показує основні дані про свого власника, включаючи імена, першу букву імені, а також день і місяць народження. Це дозволяє перевірити, що це код людини, яка його надає. Особа, яка показуючи QR-код для сканування, автоматично погоджується на обробку персональних даних, що містяться в коді.

Додаток працює в offline режимі, а підключення до Інтернету потрібне тільки в разі оновлення програми.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap