Українець в Варшаві свідомо хотів переїхати на тротуарі чоловіка з дитиною

Українець в Варшаві свідомо хотів переїхати на тротуарі чоловіка з дитиною
Головна Сторінка » Blog » Українець в Варшаві свідомо хотів переїхати на тротуарі чоловіка з дитиною

36-річний українець в районі Охота в Варшаві виїхав автомобілем на тротуар і спеціально намагався переїхати чоловіка з 7-річним сином, а коли ті почали тікати, почав погрожувати їм вогнегасником, повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на polsatnews.pl

Прибув перший патруль поліції. Спочатку чоловік не хотів виходити зі свого автомобіля, почав ображати поліцейських, а потім обприскав їх з вогнегасника. Поліція застосувала силу і закувала його в наручники, але він далі поводився неадекватно тому поліція застосувала сльозогінний газ.

Українець всерівно виривався і намагався втекти, а скрутити його виявилось можливим коли на місце прибули ще кілька патрулів і в загальному – 8 поліцейських. Поліцейським довелося застосувати електрошокер. Проте в машині чоловік був агресивний і головою бився об стіну, тому йому одягнули каску.

В лікарні навіть заспокійливе не особливо допомогло українцю, і хоча він був прив’язаний до ліжка, постійно зривав мотузки і не підпускав лікарів. Поведінка чоловіка вказувала на наявність наркотичних або психотропних речовин в організмі, тому було взято відповідний аналіз.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap