Українців не пустили на борт літака WizzAir мотивуючи відсутністю тестів або щеплень

Українців не пустили на борт літака WizzAir мотивуючи відсутністю тестів або щеплень

Фото: скріншот Ютуб каналу "Перша віза"

Головна Сторінка » Blog » Українців не пустили на борт літака WizzAir мотивуючи відсутністю тестів або щеплень

Більше 20 українцям після проходження паспортного контролю та півторагодинного очікування в аеропорту Гданська відмовили у посадці на літак WizzAir який летів до Харкова, мотивуючи це відсутністю у них тестів на коронавірус або щеплень, повідомляє inpoland.net.pl, посилаючись на відео агенції з працевлаштування “Перша віза”.

Працівники аеропорту спочатку відправили усіх українців чекати до вирішення “питання”. Вирішення затягнулось так довго, що літак встиг полетіти.

Після втручання в ситуацію працівників консульства України в Гданську людям видали нові квитки, але не до Харкова, а до Києва. Лише після 15 години (рейс був зранку) людям вдалося вилетіти до України, після чого багато хто ще добу повертався додому.

Нагадаємо, що зараз ні в Польщі ні в Україні немає обов’язку здачі тесту на коронавірус чи вакцинації при перетині кордону. Обов’язковим є лише карантин по приїзду в країну – 10 днів у Польщі і 14 днів в Україні. Щоб не відбувати карантин, як в Польщі так і в Україні можна здати протягом 24 годин тест і якщо результат буде негативний – особа звільняється від карантину. Права чи обов’язку вимагати тест або посвідчення вакцинації в особи немає ні в кого, в тому числі і у працівників аеропорту.

Раніше rekrutera.com писала:

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap