Україна дозволила тест на антиген при в’їзді

Україна дозволила тест на антиген при в'їзді
Головна Сторінка » Blog » Україна дозволила тест на антиген при в’їзді

Відтепер при в’їзді в Україну із-за кордону можна надавати тести на антиген, результат яких був отриманий не пізніше ніж 72 години тому. Це значно спрощує в’їзд, адже тест на антиген, наприклад, в Польщі коштує в межах 120-160 злотих і робиться 15 хвилин. З таким негативним тестом на українському кордоні вас знімають з карантину.

До 7 червня Україна приймала лише ПЛР тести, які в Польщі коштують близько 500 злотих (приблизно 3500 грн), тому не було сенсу робити тест у Польщі, але по приїзду в Україну не маючи тесту, потрібно було встановити додаток “Дій вдома”, надати підтвердження встановлення прикордоннику, протягом 24 годин здати ПЛР тест (кошт 990 грн в порівнянні до польських 3500 грн) і якщо результат негативний, то результат автоматично протягом доби потрапляв у додаток “Дій вдома” і вже тоді можна було завершити карантин спеціальною кнопкою у додатку. Фактично це затягувалось на 2 доби.

Зараз можна ще до приїзду в Україну здати в Польщі тест на антиген і таким чином зекономити час, щоб по приїзду не витрачати дорогоцінні хвилини на непотрібну маячню із встановленням/видаленням додатків, пошуком місць здачі тесту тощо, а спокійно собі насолоджуватись перебуванням.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap