У Познані рекрутер вбив… муху

У Познані рекрутер вбив муху
Головна Сторінка » Blog » У Познані рекрутер вбив… муху

Вбивця в HR команді! Позавчора у польському Познані близько опівдня сталося резонансне вбивство. Рекрутер на ім’я Арнольд вбив муху.

Що спонукало молодика вчинити звіряче вбивство? Робота з людьми, емоційна нестабільність чи можливо дитяча травма? Наразі з’ясовує міжрекрутерська комісія.

Обтяжуючою обставиною є те, що в мухи залишилось 17 неповнолітніх дітей.

Чи була муха першою жертвою? Чи жертв насправді було набагато більше? Намагалася з’ясувати наша кореспондентка Світлана Вакантна.

На час публікації статті кореспондентка все ще з’ясовує подробиці.

А тим часом з анонімного джерела із Кракова нам вдалося дізнатися, що це не перший випадок жорстокого вбивства з боку Арнольда.

Працюючи в агенції з працевлаштування в Кракові, Арнольд спочатку по-звірячому познущався, зачинивши в кімнаті з кондиціонером комара, постійно знижуючи температуру, а потім жорстоко позбавив його життя, використовуючи кофтину колеги рекрутерки. Це, до слова, і стало причиною його звільнення.

Проте, як говорять у народі «горбатого могила виправить». Нелюд не залишив свого ремесла і переїхавши до Познані, де його ніхто не знає, знову взявся за своє.

Бережіть природу, бережіть себе, нові новини (масло масляне) з “Курілки рекрутера” завтра о цій же порі.

Працюєш рекрутером в Польщі і маєш свої цікаві історії? Надсилай нам на пошту info@rekrutera.com щоб ми могли їх опублікувати і світ рекрутації дізнався про людей які “зробили цей день”.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap