Троє українців підозрюють у проникненні з крадіжкою в Кемпно

Троє українців підозрюють у проникненні з крадіжкою в Кемпно

Фото ілюстративне

Головна Сторінка » Blog » Троє українців підозрюють у проникненні з крадіжкою в Кемпно

Троє громадян України були заарештовані на два місяці. Вони почули звинувачення у крадіжці із взломом двох будинків у місті Кемпно Великопольського воєводства, повідомляє портал rekrutera.com з посиланням на місцеву радіостанцію Radio SUD.

Троє громадян України у віці 50, 42 та 20 років були заарештовані поліцією Кемпно за проникнення до однієї з будівель міста. Вони викрали сантехніку, газове та електричне обладнання з об’єкту, який був призначений для продажу. Вони завдали збитків будівлі у 55 тисяч злотих. Варто зазначити, що раніше ті самі чоловіки вламались до одного з будинків який був на ремонті на вулиці Двірцевій в Кемпно. Там вони також викрали електроінструмент всередині.

Наші співробітники, після ретельного аналізу всіх забезпечених та зібраних доказів, визначили місця, де продавали викрадений металобрухт та електроінструмент, – повідомив для радіо SUD сержант Рафал Страмовський, прес-секретар Комендатури Поліції Кемпно.

Докази, зібрані поліцейськими, дозволили їм пред’явити відповідні звинувачення і, нарешті, заарештувати всіх трьох грабіжників. На вимогу прокуратури районний суд міста Кемпно застосував запобіжний захід у вигляді двомісячного тримання під вартою.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap