Співробітники головного управління поліції в Лодзі затримали 40-річного українця та 38-річну українку

Співробітники головного управління поліції в Лодзі затримали 40-річного українця та 38-річну українку
Головна Сторінка » Blog » Співробітники головного управління поліції в Лодзі затримали 40-річного українця та 38-річну українку

Пограбування сталося на початку червня в одному з сіл близько Лодзі в п’ятницю. 40-річному чоловіку пред’явлено звинувачення у вбивстві у зв’язку з пограбуванням, яке карається тюремним ув’язненням не менше 12 років, також можливе довічне ув’язнення. Жінку підозрюють у співучасниутві пограбування та вбисвства. Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

53-річний підприємець з Лодзі та його 50-річна дружина жили разом в одному з сіл . У п’ятницю 4 червня 2021 року близько 22:30 нападники в масках проникли до їхнього помешкання. У них був ніж і предмети, що нагадували бейсбольні біти.

У прокуратурі кажуть, що згодом було встановлено, що це були спеціально перероблені товсті ручки від сокири.

Жінка на момент пограбування перебувала в місті. Там теж на неї напали. Злочинці її побили. Потім почали обшукувати будинок. Незабаром на місце події прибули співробітники поліції. Постраждалих доставили в одну з лікарень. Жінка серйозно не постраждала. Однак 53-річного чоловіка, який загинув в результаті великих травм, особливо голови, врятувати не вдалося. На місці події прокурор, поліцейські, експерти провели візуальну перевірку. Великі плями крові можна було побачити в гаражі, де на жертву напали. Були вкрадені гроші, ювелірні вироби та документи.

Розпочато інтенсивну роботу з встановлення ймовірних винуватців інциденту. Затримали українку та її напарника.

В результаті вжитих заходів встановлено, що ним виявився 40-річний житель Лодзі, громадянин України. 16 червня 2021 року його заарештували, як і його партнерку. Раніше вони знали своїх жертв. Разом з ними також були затримані ще двоє громадян України, але їх відпустили.

40-річному чоловіку пред’явлено звинувачення у вбивстві у зв’язку з пограбуванням, що карається максимум 12 роками позбавлення волі, включаючи можливе довічне ув’язнення. 38-річній жінці пред’явлено звинувачення.
Тривають заходи щодо затримання інших осіб, причетних до злочину.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap