Розлучитися в Польщі вже не буде так просто

Розлучитися в Польщі вже не буде так просто
Головна Сторінка » Blog » Розлучитися в Польщі вже не буде так просто

Уряд працює над новим законопроектом, який стане основою для реформи сімейного законодавства. Для пар, які мають дітей розлучитися стане важче.

Реформа покликана зосередитися на трьох основних питаннях:

– негайне технічне обслуговування
– інформаційний процес у справах про розлучення
– регулювання виконавчого провадження

Згідно з prawo.pl суди повинні будуть інформувати прокуратуру про випадки обмеження або позбавлення батьківської відповідальності, в яких поставлені найкращі інтереси дитини. В даний час вони не мають такого зобов’язання, але вони можуть це зробити.

Законодавство передбачає, що пари, які мають неповнолітніх дітей, повинні будуть пройти процес посередництва з медіатором, перш ніж розлучаться.

Якщо у пари є діти у віці до 18 років, вони повинні будуть пройти процедуру сімейної консультації до судового позову. Під час цього процесу суд в присутності посередника повідомить про можливість медіації, а також повідомить парі про соціальні та індивідуальні наслідки розлучення – особливо для дітей. Потім він направить справу на медіацію на термін протягом місяця.

За словами адвокатів, зміни можна оцінити позитивно, якщо будуть виконані дві умови:

– судді повинні бути добре поінформованими про те, що відбувається в сім’ї
– мають бути місця, що надають підтримку дитині та батькам, діагностичні, психологічні, освітні консультації, а також місця для індивідуальної та сімейної терапії.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap