Рекрутер-новачок і робота в офісі

Рекрутер-новачок і робота в офісі
Головна Сторінка » Blog » Рекрутер-новачок і робота в офісі


Якщо ти шукаєш будь-яку офісну роботу в Польщі, посада рекрутера-новачка не завжди тобі підійде. Перш за все тому, що “будь-яка робота в офісі” це вже проблема із постановкою власної цілі.

Якщо твоя ціль навчитися рекрутації працівників і ти маєш бажання отримати досвід, тоді це хороша ціль. Якщо твоя ціль просто отримати роботу в офісі, щоб комусь щось довести або лише тому що “робота на заводі не для мене” чи “я не створений пахати по 12 годин” або “це престижно“, то скоріше всього робота рекрутером тобі не підійде (хоча…).

Немає нічого поганого в пошуку роботи в офісі в Польщі, але потрібно конкретизувати свою ціль. Так шанси стати успішним фахівцем у своїй сфері значно збільшуються.

Робота рекрутером це активна робота, яка потребує багато енергії і викладення на повну. Тут не вдасться просто “відбути” 8 годин і “звалити” додому. Є багато офісних робіт в Польщі, які підходять до цього критерію, але це аж ніяк не робота польським рекрутером.

Якщо ж ти твердо вирішив, що хочеш стати у Польщі рекрутером, потрібно йти до мети і зробити декілька важливих кроків.

Для початку задати собі питання, чи любиш ти спілкуватися з людьми? Чи не приносить тобі надмірний стрес звичайне спілкування по телефону? Якщо відповідь на ці питання “ні“, це чудово. Якщо відповідь “так“, потрібно попрацювати над собою або ж пошукати роботу в іншій сфері, яка буде більш комфортною.

Припустимо, ти принаймні не боїшся спілкування (а краще якщо любиш спілкуватися) і готовий приймати велику кількість дзвінків щодня. Наступний крок – знайти вакансію, де пропонуватимуть роботу новачку у рекрутації.

Одразу краще зателефонувати і домовитись про зустріч із роботодавцем вживу. На зустріч потрібно йти із настроєм “це моє і я йду його забрати“.

Під час зустрічі варто відкрито заявляти роботодавцю про свої сильні сторони і робити акцент на вміннях, які будуть корисними у твоїй роботі рекрутера. Це можуть бути відкритість у спілкуванні, знання декількох мов, попередня робота в будь-якій сфері, що пов’язана із спілкуванням з клієнтами (продавець, колл центр, банк тощо), провадження свого каналу на Ютуб чи групи на Фейсбук, стресостійкість, вміння переконувати, вміння продавати продукт.

Якщо тебе не взяли на роботу по першій же вакансії для рекрутера без досвіду, потрібно не зупинятися і шукати далі. Також корисно проаналізувати співбесіду, можливо були якісь недоліки. Добре мати знайомого, який уже працює рекрутером у Польщі і попросити у нього/неї поради, розповісти про питання на співбесіді і що він/вона про це думає.

Якщо тебе прийняли на роботу починаючим рекрутером в Польщі, потрібно активно вчитися. Це не означає, що потрібно постійно всіх колег закидати питаннями і діяти “на показуху”. Твоя мета саме навчитися – тому аналізуй, пробуй робити так як інші рекрутери, підбери свій стиль розмови, манеру розповіді про вакансії тощо.

Обов’язково вивчи всі основні питання, що стосуються віз, запрошень, коридорів; хто може працювати в Польщі, хто ні, а хто не може у даний момент. Після цього – розкидай оголошення і рекрутуй. Тут все залежить від практики – чим більше досвіду, тим краще. Все як у будь-якій іншій сфері.

Знай, що обов’язково будуть “промахи” і мінуси, але не потрібно на них зациклюватися. Просто активно працюй на результат.

Через 2-3 місяці роботи проаналізуй, чи все-таки ця професія для тебе. Чи готовий ти в ній розвиватися і працювати? Потрібно бути максимально чесним із собою, не зважати на обставини, а іноді це важко. Не беремо до уваги важкі дні, які бувають у всіх, навіть у найбільш відданих професії і активних рекрутерів. Просто якщо через період у 2-3 місяці роботи в тебе пітніють долоні при дзвінку клієнта, ти ледве встаєш на роботу щодня і не можеш дочекатися п’ятниці, а під час роботи спиш за монітором, можливо це не твоє? І це теж нормально.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap