Головна Сторінка » Про сайт

Про сайт

Інформація на сторінці “Про сайт” одночасно є “Правилами користування сайту”. Користування сайтом означає розуміння і прийняття цих правил.

Сайт розділено на розділи (блоки), кожен з яких присвячений інтересам певних категорій користувачів.

Актуальні новини

В цьому розділі публікуються актуальні новини, що стосуються українців в Польщі, нововведень, правил, актуальна цікава інформація що стосується Польщі та України тощо.

Професія

В цьому розділі публікуються актуальні статті та новини, що стосуються польсько-української рекрутації, включаючи поради, нововведення, лайфхаки з рекрутації, поради рекрутерам-новачкам і багато іншої інформації по темі. Розділ цікавий для тих, хто працює рекрутером працівників з України та інших країн в Польщі, рекрутерам-фрілансерам, українським посередникам з працевлаштування в Польщі тощо. Також у розділі подається корисна інформація для тих, хто хотів би почати працювати у сфері рекрутації працівників до Польщі, а також для рекрутерів із невеликим досвідом роботи.

Політика

В цьому розділі публікуються новини політичного характеру, що стосуються українсько-польських відносин, співпраці між країнами та інше.

“В мінус”

В цьому розділі публікуються новини негативного характеру, що стосуються українців в Польщі та їх поведінки, діяльності і т.п. Розділ створений з метою задуматись над поведінкою деяких людей і нагадує про те, що кожен з нас хоче того чи ні, презентує в Польщі цілу націю у своїй особі. Тому краще старатися поводити себе відповідно і виховано.

Корисне

В цьому розділі публікуються статті-поради для заробітчан, що стосуються проживання в Польщі, легалізації документів, необхідності розрахунку податків, відкриття рахунків у польських банках та інші різні нюанси. Також тут читач знайде статті, що стосуються переїзду в Польщу, правильного оформлення документів, поради як краще діяти у певній ситуації, а як краще не робити. Розділ може бути цікавий і для українських туристів, що планують відвідати Польщу, а також для усіх кому цікава тема проживання і роботи в Польщі.

Курілка рекрутера

Це розділ, створений для людей, які займаються рекрутацією працівників до Польщі. В цьому розділі публікуються саркастичні, сатиричні, жартівливі статті, метою яких є подивитися на деякі події із сатирою, покращити собі настрій та налаштувати себе позитивно на будь-яку ситуацію.

Будь-який збіг із реальними людьми чи реальними життєвими історіями є випадковістю.

Статті та публікації у розділі “Курілка рекрутера” сайту rekrutera.com публікуються із поміткою F що означає – сатиричні, несправжні, фейкові новини. Метою яких є гумор та сатирична подача матеріалу, а ні в якому разі не введення в оману читача. Тому просимо бути уважними, сприймаючи та поширюючи статті даного розділу.

Цей день в історії рекрутації

В цьому розділі публікуються смішні вигадані історії, які могли б відбутися у реальному житті рекрутерів та заробітчан. Історії цього розділу – збірний образ моделі поведінки як працівників агенцій з працевлаштування, так і деяких працівників, що приїжджають на роботу до Польщі.

Будь-який збіг із реальними людьми чи реальними життєвими історіями є випадковістю.

Статті та публікації у розділі “Цей день в історії рекрутації” сайту rekrutera.com публікуються із поміткою F що означає – сатиричні, несправжні, фейкові новини. Метою цих публікацій є гумор та сатирична подача матеріалу, а ні в якому разі не введення в оману читача чи образа. Просимо бути уважними, сприймаючи та поширюючи статті даного розділу.

Гороскоп рекрутера

В цьому розділі публікуються вигадані історії, що за форматом подачі нагадують гороскоп, але з фокусом на професії рекрутера працівників до Польщі. Всі публікації в розділі “Гороскоп рекрутера” вигадані і не мають нічого спільного з реальними подіями. Сайт rekrutera.com не несе відповідальності за втілення опублікованих матеріалів в рубриці “Гороскоп рекрутера” у реальність, або навпаки – якщо опубліковане не відбулося.

Метою розділу є серйозна подача жартівливого матеріалу для підняття настрою особи, яка його прочитала, позитивного настрою на майбутнє тощо.

Будь-який збіг із реальними людьми чи реальними життєвими історіями є випадковістю.

Статті та публікації у розділі “Гороскоп рекрутера” сайту rekrutera.com публікуються із поміткою F що означає – сатиричні, несправжні, фейкові новини. Метою цих публікацій є гумор та сатирична подача матеріалу, а ні в якому разі не введення в оману читача. Просимо бути уважними, сприймаючи та поширюючи статті даного розділу.

Сповідь рекрутера

В цьому розділі публікуються реальні історії із життя і роботи рекрутерів, спеціалізацією яких в основному є пошук працівників для польських роботодавців.

Поскільки сфера рекрутації це робота з людьми, тут часто переповнюють емоції, які потрібно десь виплеснути, аби вони не руйнували власну особистість і психічне та фізичне здоров’я. Перший портал рекрутера сфери працевлаштування в Польщі rekrutera.com запрошує рекрутерів ділитися своїми історіями надсилаючи їх на пошту info@rekrutera.com

Досвід одних рекрутерів, описаний у цій рубриці може бути корисним для інших рекрутерів у професійному, емоційному та життєвому плані. Також потенційні працівники, читаючи ці історії можуть зрозуміти, що робота рекрутером це не такий вже і “мед”, а важка, систематична і часто виснажлива, хоч і цікава робота.

Благодійність

У цьому розділі ми долучаємося до поширення інформації, що стосується допомоги українцям та їх родинам, з якими трапилась прикра життєва ситуація.

Таким чином наші читачі при бажанні теж можуть допомогти людям, історії яких опубліковані у цьому розділі.

Підсумок

Користування сайтом rekrutera.com, що включає читання, відтворення, перегляд текстової, аудіо-візуальної та будь-якої іншої інформації, а також будь-яку іншу взаємодію, наприклад, але не обмежуючись, поширення матеріалів сайту rekrutera.com тощо означає ознайомлення з розділом “Про сайт”, прийняття правил користування сайтом та дотримання їх. Користуючись сайтом rekrutera.com користувач розуміє, які розділи сайту несуть яку інформацію та приймає це.

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим: