Після зняття “ковідних” обмежень попит на українських працівників у Європі тільки зросте

Після зняття "ковідних" обмежень попит на українських працівників у Європі тільки зросте
Головна Сторінка » Blog » Після зняття “ковідних” обмежень попит на українських працівників у Європі тільки зросте

Навіть після зняття коронавірусних обмежень попит на працівників з України у ЄС збережеться, а причиною всьому демографічна криза в Європі, повідомляє Укрінформ.

Думку щодо потреби в трудових мігрантах з України висловив Василь Воскобойник на телеканалі “Україна 24“. Пан Воскобойник також спрогнозував, що після масової вакцинації та зняття обмежень кількість українців, які будуть прагнути виїхати на заробітки до Європи тільки збільшиться.

Василь Воскобойник вважає, що потреби європейського ринку праці через пандемію коронавірусу не змінилися і високий рівень зацікавленності в працівниках надалі спостерігається в багатьох основних сферах, таких як будівництво, сфера обслуговування чи сільське господарство.

Проблемою Василь Воскобойник назвав те, що Польща хоче шляхом змін до законодавства запровадити видачу українцям трирічних зезволень на роботу. На його думку це стане викликом для українських роботодавців, адже це демонструє, що Польща націлена не на сезонних працівників, а на створення умов для довготривалого або постійного проживання і роботи українців у Польщі.

Також на думку експерта це загрожує не лише українському ринку праці, а й демографічній ситуації в Україні, адже з такими темпами в країні скоро не лише не буде кому працювати, а в таку країну ніхто не буде інвестувати.

Підпишись і отримай актуальні новини першим!
Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap