Нелегально працевлаштовані

Головна Сторінка » Blog » Нелегально працевлаштовані

Працевлаштування 111 іноземців перевірили співробітники Відділу морської прикордонної служби. Вони з’ясували, що 39 громадян України, Молдови та Білорусі працювали нелегально, а роботодавці довірили іноземцям 52 робочі місця всупереч правилам.

28 травня офіцери прикордонних установ у містах Świnoujście, Władysławowo, Gdyni та Elblągu завершили перевірку працевлаштованих іноземців. Аудит охопив чотири компанії, що зареєстровані в цих містах і займаються клінінгом, будівельними послугами та виробництвом упакувань.

Встановлено, що 39 громадян України, Молдови та Білорусі працювали нелегально і що роботодавці, всупереч правилам, довірили роботу 52 іноземцям. Крім того, працевлаштування відбувалося за інших умов, ніж зазначені в деклараціях та дозволах. З іноземцями не укладали необхідні договори і вони не мали дозволів на роботу. Роботодавець також порушив інші положення Закону про працевлаштування та інституту ринку праці при дорученні роботи. У 100 випадках він не дотримався обов’язку повідомити компетентні органи про те, що іноземці приступили до роботи або не приступили чи завершили у нього роботу. І в одному випадку надав уженду праці неправдиву інформацію. 2005 року він не надав 12 особам переклад трудових договорів на зрозумілу їм мову, яку він повинен був зробити.

Заяви про покарання роботодавців будуть подані до суду. Покарання за нелегальне виконання роботи буде також і для іноземців.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap