На польсько-українському кордоні затримали сотню іноземців із підробленими документами

На польсько-українському кордоні затримали сотню іноземців із підробленими документами
Головна Сторінка » Blog » На польсько-українському кордоні затримали сотню іноземців із підробленими документами

Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Польське радіо». Це була найчисельніша група людей з підробленими документами, затримана впродовж останніх років.

Понад сотню іноземців із фальшивими дозволами на працю в Польщі було впродовж декількох днів затримано на прикордонному переході в Медиці. Підробками хотіли скористатися громадяни Молдови та України, які перетинали кордон на підставі біометричних паспортів.

«Окрім цього, вони представили додаткові документи з інформацією про умови і місце працевлаштування в Польщі», – розповіла Радіо «Rzeszów» майор Ельжбєта Пікор, речниця Бескидського відділу прикордонної служби:

«Оскільки метою їхнього приїзду мала бути праця в Польщі, вони також показали заяви про доручення праці. Перевірка їх показала, що заяви були цілковито підроблені. На основі цих документів вони мали працювати обслуговуючим персоналом у готелях та працівниками складів в околицях Лодзі і на заході Польщі. Іноземці призналися у використанні підроблених документів, стверджуючи, що це для них була перепустка на в’їзд до країн Європейського Союзу».

Іноземці добровільно згодилися на покарання у вигляді шести місяців позбавлення волі з дворічним випробувальним терміном.

Прикордонники повернули їх до України. Це була найчисельніша група людей з підробленими документами, затримана впродовж останніх років.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap