Мобільні пункти вакцинації біля кордону з Україною. Спочатку тест – потім щеплення

Мобільні пункти вакцинації біля кордону з Україною. Спочатку тест - потім щеплення
Головна Сторінка » Blog » Мобільні пункти вакцинації біля кордону з Україною. Спочатку тест – потім щеплення

Уздовж кордону Польщі з Україною від червня працюватимуть мобільні пункти вакцинації. Ці пункти створені для українців та громадян інших країн, які в’їжджають до Польщі з території України, повідомляє Wyborcza.pl

Щоб зробити щеплення, українцям потрібно пред’явити паспорт і вказати місце проживання в Польщі, студентам додатково потрібно показати легітимацію.

У пунктах на кордоні з Україною, у медцентрі Medyk у Жешуві, у пунктах, де тепер можна зробити мазок на коронавірус, також від червня можна буде зробити щеплення. На даний момент є чотири таких пункти: у Перемишлі на в’їзді з Медики, у Заміхові біля автомагістралі А4 у пункті обслуговування пасажирів, цей пункт забезпечує рух від прикордонного переходу в Корчові. Наступні пункти – у Дорохуську та Гребенне. Також готується пункт у Будомежі, який повинен бути запущений протягом двох тижнів.

Адреси:

1. Дорогуськ – Бердище 66/14Б

2. Гребенне – Гребенне 2

3. Заміхув – MOP

4. Перемишль – вул. Львівська 40

Вакцинація безкоштовна для іноземців, які мають право перебувати в Польщі через навчання чи роботу. Їм потрібно лише надати документи, що підтверджують це право та паспорт. Але перед тим, як приймати вакцину, обов’язково потрібно зробити тест, щоб виключити або підтвердити зараження на covid. Вартість цього тесту – 130 злотих.

15 хвилин потрібно почекати на результат тесту, протягом якого пацієнт заповнює документи і може перейти до щеплення. Після вакцинації та ще 15 хвилин спостереження, щеплена особа зможе вирушити у подальшу подорож.

Платні тести не є обов’язковими при в’їзді в Польщу, але вони звільняють від обов’язкового карантину. Кожен, хто в’їжджає до Польщі, автоматично ставиться на карантин. Тести призначені для звільнення від карантину.

Якщо особа має позитивний тест, вона може скористатися ізолятором “Медика” поблизу Жешува. Там можна провести весь період карантину безкоштовно. Якщо ні – особа повинна надати адресу, де буде відбувати карантин в Польщі, або повернутися в Україну.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap