Координатор КортіЗОЛУШКА ?

Координатор КортіЗОЛУШКА
Головна Сторінка » Blog » Координатор КортіЗОЛУШКА ?


Кортізол – це такий один з найвідоміших і найпотужнішіх гормонів стресу. Ніжно в світі рекрутації його називають “кортіЗолушка“, адже він допомагає людському організму вижити і вмикає первісний принцип “бий або біжи“. Цей принцип часто спрацьовує і в рекрутації, особливо якщо ти координатор якоїсь агенції, приїхав в гуртожиток після виплати. Найгірше – приїхати у п’ятницю, а там натовп розлючених чоловіків хоче з’ясувати з тобою стосунки, “бо часи не зійшлися” або “общага га*но“.

Саме тоді координатор відіграє роль відомої Золушки з казки, адже виконує невдячну роботу, протягом ненормованого робочого дня, під час вікендів, під контролем мачухи-роботодавця, що дуже піднімає рівень кортізолу, а це дорівнює рівню стресу.

Координатор робить свою роботу з надією, що його робочий “гарбуз-автомобіль” одного дня перетвориться на “карету-Теслу“. І не агенції, а його власну. А хоча би і агенції…

Ось так в нелегких буднях часто проходить робота координатора. Координатор ще й любить випити кави, а кава за дослідженнями вчених піднімає за короткий період часу… ні ні ні… вона піднімає одразу на 40% гормон… який? Правильно! Кортізолушку? Ось таке замкнуте коло. І так, ми знаємо, що українською Золушка буде Попелюшка.

Читай також: Кава bulletproof і рекрутація – перевіряємо на собі

Подібне: Український заробітчанин придумав електромобіль “Тесля”

По темі: Рекрутуй не рекрутуй, всеодно доїдуть…хай

І ще це почитай: “Ви там ах***ші 13 нетто??” “- Ало, я вас не чую”. Секрети рекрутера

А як все перечитав – перешли друзям і поділися сайтом!

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap