Іноземці, які перебувають у польських в’язницях; найбільша група – українці

Іноземці, які перебувають у польських в'язницях; найбільша група - українці
Головна Сторінка » Blog » Іноземці, які перебувають у польських в’язницях; найбільша група – українці

Наразі у польських слідчих ізоляторах та в’язницях перебуває понад 1,3 тисячі іноземців. Найбільша група – українці – 40 відсотків. Загалом станом на 14 травня затримано 71 148 іноземців.

Найбільшою групою іноземців, позбавлених волі, є українці (541), грузини (111) та білоруси (76). У в’язницях також є громадяни країн з усього світу. Є бразильці, громадяни Йорданії або Камеруну, Шрі-Ланки і Танзанії.

Також є 22 затриманих невстановленого громадянства, які не змогли підтвердити своє громадянство, і 10 осіб без громадянства.

Також повідомлялося, що більшість іноземців були ув’язнені за злочини проти безпеки в комунікації (10,51%). Іноземцям також позбавлені волі за крадіжки зі зломом (8,87%) і за зґвалтування (3,21%), грабежі (6,49%).

Ситуація з іноземцями в ізоляції схожа на ситуацію з польськими громадянами, які перебувають у в’язницях і слідчих ізоляторах. Вони можуть користуватися тими ж правами, доступом до медичної допомоги, мають можливість здійснення релігійних обрядів або право на відповідні умови життя.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap