Іноземці також повинні брати участь у національному переписі населення Польщі 2021

Головна Сторінка » Blog » Іноземці також повинні брати участь у національному переписі населення Польщі 2021

1 квітня розпочалося наймасштабніше і найважливіше опитування польського суспільства, а саме Національний перепис населення і житла 2021 року (NSP 2021). Перепис є обов’язковим для кожної людини, що проживає в Польщі, а основним методом є реєстрація через Інтернет.

Найважливіша мета NSP 2021 – знати демографічну і житлову ситуацію на рівні країни, воєводств, повятів і гмін. Ці дані аналізуватимуть зміни демографічних та соціально-економічних процесів з часу останнього перепису населення (2011 р.), а також робитимуть прогнози щодо розвитку Польщі в найближчі роки.

Будь-яка особа, яка проживає в Польщі, незалежно від національності чи віку, зобов’язана взяти участь у переписі. Батьки або законні опікуни роблять реєстрацію від імені дітей. Таке зобов’язання виходить з положень двох законів – про державну статистику і про національний перепис населення і житла.

Реєстрація через Інтернет є основним і обов’язковим методом перепису. Він також найбільш безпечний.

Додаток перепису населення NSP 2021 доступний з 1 квітня. В електронну форму для реєстрації можна увійти за допомогою номеру PESEL або ввівши номер соціального страхування разом з ім’ям і датою народження матері. Для іноземців без номера PESEL існує окремий режим входу за допомогою електронної пошти.

Якщо у вас немає комп’ютера або Інтернету, потрібно буде зв’язатися з ужендом гміни або міста.

Персональні дані будуть захищені. Захист даних, зібраних під час переписів та всіх інших досліджень, є абсолютним пріоритетом для польської державної статистики. Заповнивши форму перепису населення NSP 2021, ми можемо бути впевнені, що дані не будуть розкриті або передані іншим суб’єктам.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap