Хто такий рекрутер? І що таке рекрутація

Хто такий рекрутер? І що таке рекрутація
Головна Сторінка » Blog » Хто такий рекрутер? І що таке рекрутація


Рекрутер – це людина, яка займається підбором персоналу. Рекрутація – процес підбору персоналу.

Це завжди актуальна і потрібна професія, у будь-якій країні, порі року, у будь-якій сфері, та при будь-якій економічній ситуації.

Можна займатися підбором некваліфікованого персоналу (різноробочих), можна також займатися рекрутацією спеціалістів, що в свою чергу набагато складніше, часозатратніше але і більш оплачувано.

Також досить популярним напрямком є рекрутація працівників для закордонних роботодавців. У зв’язку з тим, що є багато різних процесів та мовний бар’єр, іноземні роботодавці у більшості випадків користуються послугами україномовних рекрутерів, так як вони знають усі процеси краще та без проблем можуть порозумітися з своїми земляками.

Чим займається рекрутер?

В основному це контакт з роботодавцями/замовниками, обробка інформації, створення вакансій, розміщення їх на різних інформаційно-пошукових порталах та соціальних мережах, спілкування з кандитами, опрацювання резюме, проведення співбесід та узгодження кандидатів з замовниками.

Якими якостями потрібно володіти та що потрібно вміти, щоб працювати рекрутером?

Найважливіші якості це комунікативність, стресостійкість, висока особиста культура, знання мов (не обов’язково, але дуже допоможе), вміння користуватися комп’ютерними програмами та соціальними мережами. Також дуже важливими рисами рекрутера є ініціативність та вміння брати на себе відповідальність. Потрібно вміти згладжувати усі конфліктні ситуації та при будь яких обставинах виходити з ситуації так, щоб зберегти своє хороше ім’я.

Робота рекрутером зручна

Працювати рекрутером можна як і в агенції і бути найманим працівником, так і самостійно як фрілансер. Другий варіант звісно більше підходить вже для більш досвідченіших рекрутерів, але насправді все залежить від людини та бажання. Усі тільки і говорять, що працювати віддалено можуть лише працівники сфери ІТ, так ось ні, на сьогоднішній день усі рекрутери в основному все роблять в онлайн режимі, починаючи від домовленостей з партнерами, закінчуючи спібесідами та узгодженнями, тому, можливо це та професія, яку ти шукав!

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap