Хто приїжджає працювати, а хто…

Хто приїжджає працювати, а хто...
Головна Сторінка » Blog » Хто приїжджає працювати, а хто…

Рішення суду щодо 38-річного чоловіка з України. У Люблінському воєвудстві затримали громадянина України. 38-річний чоловік погрожував зарізати одного зі співробітників магазину, якого раніше намагався пограбувати. Він намагався втекти, але, незважаючи на зміну одягу, поліції вдалося його знайти.

За словами комісара Барбари Сальчинської-Пирчли, прес-секретаря люблінської поліції, офіцери отримали повідомлення про інцидент ввечері. Її подав працівник служби безпеки в одному з магазинів міста Бяла-Подляська.

Громадянин України погрожував співробітниці магазину в Бялій-Подлясці.

Коли на місце події прибули співробітники поліції, їм повідомили про те, що сталося. З’ясувалося, що один з клієнтів забрав з полиць предмети, які пізніше не показав на прилавку. В результаті втручання з’ясувалося, що він намагався викрасти продукцію вартістю близько тисячі злотих.

Злодій намагався уникнути відповідальності за крадіжку. Спочатку він намагався вирватися від охоронця і нарешті почав йому погрожувати вбивством. Потім дістав ніж, і коли працівник сховався за двері, зловмисник почав бити у двері ножем.

Поліції вдалося зупинити агресивного клієнта. Вони змогли ідентифікувати винуватця, незважаючи на те, що він переодягнувся. Також вони вилучили ніж. Героєм подів виявився 38-річний громадянин України.

Слідство встановило, що 38-річний чоловік мав більше злочинів на свому рахунку. Ще до того, як тероризувати працівника служби безпеки, він вкрав товар з іншого магазину на суму 800 злотих.

За клопотанням поліції та прокуратури суд у місті Бяла-Подляська виніс рішення про тимчасове затримання під вартою для 38-річного чоловіка. Він може отримати покарання до 5 років позбавлення волі.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap