Християни східного обряду святкують Великдень

Християни Східного обряду святкують Великдень 2 травня 2021
Головна Сторінка » Blog » Християни східного обряду святкують Великдень

Одне з головних церковних свят – Воскресіння Христове або Великдень цього року 2 травня святкують православні християни та греко-католики.

Для українців Польщі, які здебільшого належать до віруючих саме східного обряду цього року Великдень збігся із польською “маювкою”, тобто травневими святами (1 травня – День Праці (субота), 3 травня – День Конституції Польщі (понеділок) ).

У Великодню ніч у варшавському соборі св. Марії Магдалини, Високопреосвященніший Сава, митрополит Варшавський і всієї Польщі, очолив та провів з духовенством собору Великодню Утреню та св. Літургію Іоанна Златоуста.

Після нічної служби волонтери, пов’язані з Братством Святого Вогню, роздавали гаряче харчування та продукти з Великоднього кошика нужденним та одиноким.

На свято Воскресіння Господнього у соборі св. Марії Магдалини, додатково провели дві ранкової св. Літургії о 08.00 та 10.00 ранку.

У Вроцлаві Великодня Літургія проводилась у Православному соборі, вул. św. Mikołaja – Воскресіння Господнє, 01/02.05, 23.20 Пасхальна служба, 24.00 Пасхальна Утреня, 9.00 літургія та у Греко-католицькому соборі, пл. Nankiera – Пасха Господня, 02.05, 7.00 Утреня Воскресна, 10.00, 12.00

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap