Генеральна прокуратура Польщі відкриває справу з приводу примусової посадки літака Ryanair в Білорусі

Генеральна прокуратура Польщі відкриває справу з приводу примусової посадки літака Ryanair в Білорусі
Головна Сторінка » Blog » Генеральна прокуратура Польщі відкриває справу з приводу примусової посадки літака Ryanair в Білорусі

Пресс-секретар Генеральної Прокуратури Польщі Лукаш Лапчинські повідомив про те, що Генеральний прокурор Республіки Польща поручив порушити кримінальну справу по факту “змуження літака Ryanair до приземлення в Мінську”.

За словами пресс-секретаря, провадження буде проводитись у напрямку “використання обману та погроз з метою захоплення контролю над повітряним судном та позбавлення волі його пасажирів”.

Справа буде вестись за статтями – 166 “Захоплення водного або повітряного судна” та “Незаконне позбавлення волі”.

Є інформація, що літак ірландської компанії Ryanair, який змусили приземлитись у Мінську, належить дочірній компанії Ryanair з Польщі, тому літак має “польські номерні знаки”.

Фактично, більшість високопосадовців ЄС та інших Європейських країн звинуватили Білорусь у “державному тероризмі”, що в свою чергу призводить до санкцій та різних наслідків для Білорусі, в тому числі заборони польотів літаків міжнародних авіакомпаній над повітряним простором Білорусі, а також заборону білоруським авіакомпаніям користуватись повітряним простором та інфраструктурою аеропортів багатьох інших країн.

24 травня Президент України Володимир Зеленський теж заявив про припинення авіасполучення з Білоруссю.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap