Електричні самокати в Польщі тепер повноцінні учасники дорожнього руху

Електричні самокати в Польщі тепер повноцінні учасники дорожнього руху
Головна Сторінка » Blog » Електричні самокати в Польщі тепер повноцінні учасники дорожнього руху

Популярні електричні самокати, які можна зустріти в більшості великих міст Польщі тепер повноцінні учасники дорожнього руху.

Дуже довго електричні самокати чекали на законодавче врегулювання. З 20 травня набув чинності змінений закон щодо них. Тепер самокати зможуть пересуватися з максимальною швидкістю 20 км/год, і ними зможуть їздити діти від 10 років.

Подальші правила щодо електричних самокатів кажуть, що вони зможуть пересуватися велодоріжками, якщо такі є. На тротуарах тільки в тому випадку, якщо стежки або велодоріжки немає. Їздити по велосипедних доріжках можна так само, як і велосипедом.

На тротуарах, при відсутності велодоріжки, самокати зможуть рухатися зі швидкістю, близькою до швидкості пішоходів.

Високі штрафи за порушення правил:

Якщо швидкість руху по дорозі обмежена до 30 км/год, самокату доведеться пересуватися по дорозі.

Діти до 10 років не зможуть покататися на електричних самокатах. Неповнолітні діти від 10 до 18 років, повинні мати велосипедну картку або водійське посвідчення категорій AM, A1, B1 або T.

Є штрафи за порушення регламенту. Вони коливаються від 20 до 5000 злотих. Самокатами не можна пересуватися після вживання алкоголю або у сиані сп’яніння, щоправда, порушення цього правила не призведе до конфіскації водійських прав.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap