Чи потрібно здавати тест на Covid повертаючись в Україну?

Чи потрібно здавати тест на Covid повертаючись в Україну
Головна Сторінка » Blog » Чи потрібно здавати тест на Covid повертаючись в Україну?

Від 17 червня Україна увійшла у зелену зону епідемічної загрози.

При “зеленому” рівні епідемічної небезпеки в Україні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ. Тобто на даний момент не потрібно робити тестів, надавати підтвердження вакцинації чи проходити самоізоляцію.

Для іноземців завжди обов’язково потрібно мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19, та одну із наступних позицій:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону),
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону),
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію.

Читай також: Від вчора Україна скасувала обсервацію для прибулих з певних країн

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів тут може бути реклама Вашого нічного клубу), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носіння масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

При цьому дотримання маскового режиму є необов’язковим за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу одного з таких документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу)
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу)
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях

Офіційне джерело: https://moz.gov.ua/article/reform-plan/v-ukraini-vstanovili-novi-karantinni-normi

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap