Арештували пару українців, яка обікрала своїх земляків в Польщі

Арештували пару українців, яка обікрала своїх земляків в Польщі
Головна Сторінка » Blog » Арештували пару українців, яка обікрала своїх земляків в Польщі

Співробітники Надбужанського підрозділу польської прикордонної служби у Гребенне після отриманої інформації від поліції з Варки та Хинова заарештували двох людей, які минулого тижня пограбували кількох мешканців готелю, повідомляє сайт Поліції у Груйці. За крадіжку та крадіжку з проникненням суд призначив затриманим запобіжний захід. Подружжю загрожує до 10 років в’язниці.

Вдень у четвер 22 квітня, у робітничому готелі в Чинові сталася крадіжка. Двоє працівників залишилися в готелі коли всі інші пішли на роботу. Виламавши двері, вони увійшли до двох кімнат, звідки взяли електронне обладнання. Далі з кількох незамкнених кімнат було викрадено інші предмети. Після скоєння злочину пара виїхала з готелю. Коли громадяни України повернулись з роботи, виявилось, що у них зникли гроші в різних валютах, мобільні телефони, ноутбуки та золоті прикраси. Всього було пограбовано 11 осіб.

Завдяки плідній роботі поліції з Варки та Хинова вдалося встановити підозрюваних. Свої висновки поліцейські передали до прикордонної служби у Гребенне. Ефективна робота та співпраця з офіцерами Надбужанського відділу прикордонної служби Польщі сприяли арешту двох підозрюваних на кордоні з Україною у п’ятницю. Поліцейські, які їхали туди, також виявили втрачені речі. Підозрюваним, 26-річній громадянці та 32-річному громадянину України пред’явлені звинувачення у крадіжках та крадіжках із вламанням. У неділю суд наклав на них запобіжний захід у вигляді тримісячного тимчасового арешту. Злочини караються позбавленням волі на строк до 10 років.

Підпишись і отримай актуальні новини першим!
Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap