7 грудня – цей день в історії рекрутації

Цей день в історії рекрутації - 4 травня
Головна Сторінка » Blog » 7 грудня – цей день в історії рекрутації

7 грудня 2013 Олексій з Баранівського району Житомирської області вперше спробував не купувати в “Бєдронці” товари лише зі знижкою і йому сподобалось.

Цього ж дня у 2014 Андрій з Кіровоградщини ніяк не відреагував на вже 2-ге попередження координатора агенції працевлаштування не курити в кімнаті хостелу в Забже і через це отримав штраф 200 злотих. Наступне попередження загрожувало вже виселенням.

7 грудня 2018 Олег з Сарненського району Рівненщини, пакуючи банани, хотів вкрасти у “Бєдронці” в Голенюві три мотка маленьких целофанових торбочок, але охорона на касі сказала що це не продається. Обурений тим, що його навіть не зрозуміли, Олег плюнув на все (і навіть на підлогу), махнув рукою на цю Польшу (і махнув автобусу, щоб зупинився) і поїхав додому копати бурштин. “Більше зароблю…”, – задумливо сказав чоловік.

Ось таким було 7 грудня в історії рекрутації. Працюєш рекрутером в Польщі і маєш свої цікаві історії? Надсилай нам на пошту info@rekrutera.com щоб ми могли їх опублікувати і світ рекрутації дізнався про людей які “зробили цей день”.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap