5 грудня – цей день в історії рекрутації

29 квітня - цей день в історії рекрутації
Головна Сторінка » Blog » 5 грудня – цей день в історії рекрутації

5 грудня в 2018 Андрій з Полтавщини вперше купив у тютюновому кіоску галерії в Катовіцах машинку для набивання цигарок і велику пачку тютюну. Андрій був щасливий, що тепер зможе пихтіти у Польщі досхочу за приблизно українськими цінами.

Цього ж дня, але у 2019 Анжелі, яка їхала автобусом Бєльско-Бяла – Боґушовіце дуло з вікна. Вона була незадоволена, постійно бурчала, а потім розмовляла з кимось по телефону і голосно матюкалася російською мовою.

5 грудня 2017 в одну з агенцій праці міста Познань приїхав Олександр з-під Кіровограда і поки чекав, щоб підписати документи, вирішив не втрачати часу і прямо в туалеті агенції помив у раковині ноги і виправ свої шкарпетки.

5 грудня 2015 Вадим, уродженець Менського району Сумщини, нашвидкоруч пакував речі, нервував і постійно оглядався, а коли стемніло – тихенько втік через відчинене вікно на першому поверсі із робітничого хостелу під Ченстоховою. Вадим не хотів зайвих запитань своїх колег, тому зробив усе в таємниці. Чоловіку просто запропонували роботу з вищою оплатою в Люблінці. Як виявилось пізніше – лише на словах.

Ось таким було 5 грудня в історії рекрутації. Працюєш рекрутером в Польщі і маєш свої цікаві історії? Надсилай нам на пошту info@rekrutera.com щоб ми могли їх опублікувати і світ рекрутації дізнався про людей які “зробили цей день”.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap