4 грудня – цей день в історії рекрутації

4 грудня 2016 року Іванна з Варшави чекала на арматурника Петра, яким мав перетнути кордон у Ягодині ще вночі, а близько 9-ї ранку вже бути у Варшаві. Проте його вайбер мовчав. Як виявилось пізніше, Іван хотів провезти в сумці розпаковані цигарки, кількістю 518 штук, які заховав у коробки з-під чаю, кави та позапихав у серветки між бутербродами. Хитрість Петра не спрацювала, ребус розгадали прикордонники і як результат, – на омріяну роботу Петро не поїхав. План з рекрутації Іванни підлягав корективам.

У цей день, 4 грудня, але 2017 року студент Андрій їхав на роботу у МакДональдс під Лєгніцою. Вдома йому розповідали, що він буде досхочу обжератися безкоштовними бургерами і обпиватися смузі. Проте реальність виявилася більш суворою – їжа не безкоштовна, робота важка, постійно на ногах, а житло платне, у кімнаті ще із 5-ма хлопцями. І навіть кока-кола не безкоштовна.

4 грудня 2020 у рекрутації не відбувалось нічого. Економіка була в шоці. Рекрутери в шоці. Все стояло. Стояв і Віктор на пероні у Кракові і чекав поїзд. В цей же час в Гданську на платформі стояв Борис. Він чекав на автобус до України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *