3 грудня – цей день в історії рекрутації

Цього дня, а саме 3 грудня, але у 2015-му за годину роботи працівникам на розкладання товару зі складу до торгового залу однієї з мереж супермаркетів Варшави платили 8 злотих на годину нетто. На зауваження працівників, що інша мережа пропонує 9 злотих на годину роботодавець апелював: “Не подобається, можете звільнятися. Я поїду на Варшаву Заходню і привезу нових працівників.”

3 грудня, але уже 2016 року Петро з Чернівців вперше приїхав у Катовіце і його ніхто не зустрів.

Цього ж дня, але в 2014 Миколу з Тернопільської області та його молоду дружину, що приїхали на роботу під Груєц, поселили разом із ще 4-ма жінками в одній кімнаті, де 5 ліжок стояли так близько одне до одного, що створювали одне велике спільне ліжко. Пара відмовилась від роботи і житла і поїхала в Гданськ. Жінки у Груйці залишились не дуже задоволені.

3 грудня Андрій у Щеціні, слухаючи радіо на телефоні зловив Німецьку радіостанцію, одразу закохався в трохи грубу, але водночас інтригуючу для вух заробітчанина німецьку мову і вже через пів року працював на будівництві під Ганновером. Ось так його величність випадок змінює життя – слухайте радіо, заробляйте гроші.

Ось таким було 3 грудня в історії рекрутації. Працюєш рекрутером в Польщі і маєш свої цікаві історії? Надсилай нам на пошту info@rekrutera.com щоб ми могли їх опублікувати і світ рекрутації дізнався про людей які “зробили цей день”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *