10 грудня – цей день в історії рекрутації

7 травня - цей день в історії рекрутації
Головна Сторінка » Blog » 10 грудня – цей день в історії рекрутації

10 грудня 2017 Петро з Сквирського району Київської області мав вихідний і пішов купатися з друзями у гірській річці біля Устроні. Після того, як він вийшов із холодної води Оксана, якій він до цього подобався, перестала звертати на нього увагу і надала перевагу спілкуванню з іншими хлопцями.

10 грудня 2018 Вова з Грицева Хмельницької області здійснив свою пацанську мрію і купив у Польщі старе БМВ. Але не купив їздити. Тому на роботу Вова їздив на своєму БМВ як пасажир, а за кермом був його друг Олександр. Такий компроміс Вову влаштовував, адже він всерівно міг включити “Чьорний бумєр” і гордо курити, збиваючи попіл через вікно.

10 грудня 2015 Іванка, яка працювала рекрутером в одній із агенцій в Ополе вперше зіткнулася з хамською поведінкою кандидата, якому до цього в суботу допомагала доїхати до місця призначення у Польщі. Після цього вона вирішила не допомагати людям у свій вихідний. Потім вирішила взагалі не допомагати людям. А ще пізніше стала на зупинці і голосно заматюкалася.

Ось таким було 10 грудня в історії рекрутації. Працюєш рекрутером в Польщі і маєш свої цікаві історії? Надсилай нам на пошту info@rekrutera.com щоб ми могли їх опублікувати і світ рекрутації дізнався про людей які “зробили цей день”.

Коментувати

Останні новини

Підпишись та отримуй актуальні новини першим:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap